درباره ما

خاص بودن ، هدف گروه هنری الف می باشد

گروه هنری الف با هدف ایجاد فضایی متفاوت در حوزه تولید و عرضه اکسسوری های پرکاربرد و تزیینی ایجاد گردید تا با ارایه مجموعه دست چین شده از طرح های خاص نیاز مشتریان را به در اختیار داشتن یک محصول یکتا و با کیفیت بر طرف سازد .

ما به هیچ عنوان وجود اشخاص ، شرکت ها و فروشگاه های مختلف را رد نمیکنیم ، اما به جرات می گوییم که جلوه هنری و کیفیت محصولات عرضه شده در فروشگاه الف کاملا متفاوت خواهد بود .

بازخورد مشتریان گرامی در اینستاگرام الف خود نشان دهنده این موضوع می باشد.

محصولات

از جمله محصولات مجموعه الف ، میتوان به ارایه انواع قاب موبایل برای بیش از ۱۴۰ مدل گوشی مختلف، انواع برچسب کیبورد، پیکسل، دفتر سیمی، برچسب لپ تاپ، ماوس پد و … اشاره کرد.

 

توانایی ها

سازمان گروه هنری الف ، تشکیل شده از چندین گرافیست ، محقق ، برنامه نویس ، این مجموعه را به تنها فروشگاه آنلاین پیشرو در نوع کسب و کار POD (Print On Demand) و یا چاپ و تولید بصورت اختصاصی برای کاربر تبدیل کرده است .

ما با آگاهی کامل از تکنیک های روز دنیا ، عدم پیروی از شیوه های نخ نما شده سایر فروشگاه هایی که تا به امروز و پس از این سعی در فروش کالای بی کیفیت از لحاظ ظاهری و مواد اولیه داشته و خواهند داشت ، و با بهره گیری از دانش فنی تیم طراحی خود همواره جلوه ی ویژه ای به این کسب و کار ویژه در ایران داده ایم .

هدف مجموعه الف ، تنها فروش یک کالا نیست ، ما به مشتریان خود عشق می ورزیم و به تمامی آن ها افتخار میکنیم ، چرا که معتقدیم مشتریان ما به هنر و سبک کاملا واقف هستند.

چشم انداز

گروه هنری الف ، از بدو شروع فعالیت تا به امروز همواره بر یک اصل مهم تاکید و پافشاری داشته و آن ارایه محتوای ارزشمند و با کیفیت برای همه طیف مخاطب بوده و همواره سعی کرده ایم چه در بحث شبکه های اجتماعی و چه در وب سایت از محتوا (طرح) های چشم نواز و با معنی و مفهوم استفاده نماییم و هرگز وارد وادی ابتذال و طرح های بی معنا و مفهوم تنها به هدف فروش بیشتر  و یا کسب دنبال کننده بیشتر ، نبوده و نخواهیم بود.